بازی های نقش آفرینی D&D

بازی D&D یک بازی فکری و معمایی و نقش آفرینی رومیزی است که از چهل سال پیش کوچیک و بزرگ رو در دنیا درگیر خودش کرده. بازی محبوبیت بسیار زیادی داره و از یک جلسه سه ساعته تا زمان نا محدود میتونه ادامه پیدا کنه. حتی در مواردی تا بیست سال هم یک بازی ادامه پیدا کرده و هنوز ادامه داره!

برای بازی کردن کافیه که خود واقعیتون رو مدتی کنار بذارید و مثل یک بازیگر تصور کنید که اگر یک کوتوله دوره‌گرد یا یک نجیب زاده‌ی الف یا هر موجود خیالی دیگه توی دنیایی غیر واقعی بودید چه کار می‌کردید. پس مهمترین چیزی که برای انجام دادن لازم دارید قدرت تخیل قوی است. البته قبل از اون به یک استادکار بازی هم احتیاج دارید! این همون فردی هست که از طرف خانه بازی رشت بازی رو براتون ممکن میکنه و تمام قوانین و داستانهای بازی رو خونده و می‌تونه بازی رو برای شما اجرا کنه، همون کسی که بازی رو برای بقیه روایت می‌کنه و به شخصیت‌های غیرقابل بازی جون می‌ده. کلا کسی هست که اگر پیداش کردید باید قدرش رو بدونید و ما بهترین افراد و رو پیدا میکنیم و با وسایل حرفه ای و محیطی جذاب انجام بازی رو براتون لذت بخش کرده و یک تجربه به یاد موندی و فراموش نشدنی رو در اختیارتون میذاریم.

دی اند دی خیلی شبیه به یک داستان‌ تعاملی است؛ همزمان که دنیای بازی در حال پیشروی است شخصیت‌های شما هم توی این دنیا گردش می‌کنن، پیشرفت می‌کنند و داستان رو پیش می برن. توی جهان کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، باید غول‌های ریز و درشتی که تا به حال حتی تو خوابتون هم تصورشون رو نمی‌کردید رو قبل از اینکه قیمه قیمه‌اتون کنن از پا دربیارید، پرده از راز درشکه‌ی مشکوکی که همراه کاروان شما شده بردارید و بعضی وقت‌ها با غم از دست دادن چیزها یا دوستان عزیزی کنار بیاید.

البته خیلی چیزها باید راجع به بازی بدونید و قبل از بازی باید قوانین رو یاد بگیرید و شخصیت خودتون و ویژگی هاتون رو بشناسید که همکارای ما در خانه بازی رشت قبل از هر بازی باهاتون جلسه میذاران و براتون توضیح میدن.

اگر اهل بازی هایی نظیر مافیا هستید و به به بازی های فکری و دست جمعی علاقه مندید و استعداد خیال پردازی و انجام بازی های معمایی رو دارید و هنوز این بازی رو تجربه نکردید، این فرصت کم نظیر رو از دست ندید.

این بازی هفته ای دو بار در اتاق دی اند دی خانه بازی رشت برگزار میشه و برای شرکت یا تماشا باید از طریق سایت رزرو بفرمایید.

منبع معرفی: گیمی باکس